WESELA

Najlepsza weselna oferta na rynku

mr (1).jpg

Kilka set zdjęć które otrzymasz od nas w ekspresowym tempie

Zdjęcia z danego wydarzenia bardzo często wysyłane są do klienta już następnego dnia. Najdłuższy średni czas oczekiwania wynosi 2 tygodnie. Jednak jak do tej pory w 90% przypadków robimy to w przeciągu pierwszego tygodnia a czasem i następnego dnia. 

Flowers and Citrus

Pełna oprawa wizualna

Bardzo elastyczna oferta. Możemy wysłać do państwa jednego operatora, który będzie filmował i wykonywał zdjęcia w trakcie wszystkich etapów ceremonii. To wyjątkowa oferta, ponieważ w bardzo atrakcyjnej cenie można otrzymać mnóstwo wspaniałych zdjęc jak i filmów wideo. Nasz operator przez całą ceremonię będzie towarzyszył wam i zbierał maksymalną ilość zdjęć i filmów, jaką będzie w stanie zebrać.  A szczegóły, będą ustalać państwo z nim osobiście.

Dwóch lub więcej operatorów / fotografów

Aby przygotować dla państwa w pełni profesjonalną oprawę tego wyjątkowego wydarzenia mamy do zaoferowania państwu dwóch operatorów kamer w tym operator drona, oraz fotografa. Zespół trzech osób dzięki którym w pamięci naszych aparatów i kamer zapisane zostaną wszystkie najistotniejsze emelenty najważniejszego dnia w waszym życiu. O szczegóły prosimy pytać osobiście. Oferty są bardzo elastyczne i dostosowane do waszych potrzeb.

podkreślił Kobieta
Beef Steak
szczegóły-of-piękne-ślubnej sukni

FOTOGRAF

Jeżeli nie potrzebujesz filmów wideo a na pamiątkę z wesela wystarczą Ci tylko zdjęcia, zapraszamy do wynajęcia naszego fotografa. Profesjonalny sprzęt, mnóstwo doświadczenia i szybka realizacja oznacza, że nie będziecie czekać na zdjęcia w nieskończoność a otrzymacie je już kilka dni po waszym wydarzeniu. Fotografów możemy wysłać do was również kilku. Oferta jest elastyczna. Zapraszamy.

Zapraszamy do kontaktu

Twój kamerzysta w Holandii / twój artysta / fotograf / Polski kamerzysta w holandii / kamerzysta w Holandii / teledysk w holandii / teledyski w Holandii / Reklamy w Holandii / Realizacja Eventów w Holandii / Wesela w Holandii / Wesele w Holandii / Najlepszy kamerzysta w Holandii . Komunia w holandii / film promocyjny w holandii