Vision Support DUZEnapis.png

Vision support to zespół zaufanych osób, które wspomagają projekty naszych klientów.  Zobacz, w jakich dziedzinach specjalizują się osoby z naszej grupy i wybierz te, które potrzebujesz.

Grzegorz

Scenarzysta / Reżyser

Grzegorz.png

Scenarzysta, reżyser. Osoba która merytorycznie wzbogaci Twój pomysł na realizacje projektu, rozpisując szczegółowo akty i sceny poszczególnych elementów zlecenia. Wysoka kreatywność, cierpliwość i dobro klienta są niodłącznym elementem pracy Grzegorza. Bardzo dobrze spisuje się również jako operator kamery.

Edyta

Prezenterka

95904078_233451248074957_870318965837004

Szczera, prawdziwa i uśmiechnięta prezenterka która może stać się promieniującą ikoną twojego projektu. Duże doświadczenie w pracy przed kamerą oraz wrodzony dar przeprowadzania wywiadów sprawia, że Edyta jest doskonałą osobą która w medialny sposób poprowadzi Twój biznes przez internetowy świat video.

Tomek

Fotograf Estradowy

Tom.jpg

Bogate doświadczenie w pracy na scenie i pod sceną. Dziesiątki foto - reportaży z imprez klubowych w Holandii i nie tylko. Tomek znakomicie odnajduje się na zatłoczonych parkietach, by na swoich zdjęciach uchwycić najbardziej emocjonujące momenty Twojego Eventu.

( na następnych slajdach kilka prac Tomka )

Piotrek

Lektor

Piotrek sz.jpg

Niesamowita dykcja, czysta barwa głosu oraz bogate doświadczenie to cechy które wyróżniają Piotrka wśród innych lektórów. Piotrek z pełnym profesjonalizmem wzbogaci Twój projekt o wysokiej jakości Voice Over lub przeczyta Twoją książkę tworząc z niej AudioBooka.

Agata

Menadżer Tańca

96424194_1309885612535451_17357348399585

Profesjonalna tancerka. Choreografka i zarazem menadżerka taneczna, która z pełnym zaangażowaniem wystąpi na planie Twojego klipu muzycznego lub zaprezentuje Twoją firmę w reklamie. Agata stworzy układ choreograficzny dla Twojego projektu oraz zorganizuje potrzebną grupę tancerzy, oraz tancerek.

( w następnych slajdach kilka zdjęć )

Lucas

IMG_20191018_223816_916_edited.jpg

Założyciel Look Arts Vision.

Kamerzysta oraz montażysta. Każde nowe zlecenie rozpoczyna się od rozmowy ze mną w celu ustalenia rodzaju i szczegółów pracy takich jak, czas i miejsce realizacji, cena czy też wybór osób wzbogacających projekt z grupy

Vision Stars

 

Kamil

Grafik

Kamil_edited.jpg

​Ta wyjątkowo kreatywna osoba stworzy dla Ciebie wyjątkowe i oryginalne logo. Zaprojektuje plakat, okładkę płyty czy też książki. Stworzy niepowtarzalny wzór na twoją wizytówkę lub zaprojektuje przejrzyste menu dla twojej restauracji.

Baca

Wizualny Artysta

96260422_346964649598062_727907197438971

Niesamowity talent. Artysta Grafik Malarz. Przeleje na papier lub namaluje na ścianie każdą grafikę. Doskonale uzupełni Twój Event o element artystyczny bardzo wysokiej jakości. Wystąpi też w teledysku tworząc na jego planie niepowtarzalne Grafiiti. Zmieni Twój pokój w pomieszczenie wypełnione niesmaowitą grafiką którą tworzy za pomocą swoich rąk i farb oraz UWAGA!! pomaluje Twój Samochód w dowolną grafikę !!!

(Na następnych slajdach kilka prac Bacy)

Jakub

Tłumacz

jacob jacob.jpg

Język polski, język angielski, język holenderski. Żaden z tych trzech języków nie jest dla niego obcy. Dlatego też Jakub z ogromną przyjemnością i zangażowaniem przetłumaczy dla Ciebie i Twojej firmy wszystkie niezbędne teksty.