Vision support to zespół zaufanych osób, które wspomagają projekty naszych klientów.  Zobacz, w jakich dziedzinach specjalizują się osoby z naszej grupy i wybierz te, które potrzebujesz.

Grzegorz

Scenarzysta / Reżyser

Scenarzysta, reżyser. Osoba która merytorycznie wzbogaci Twój pomysł na realizacje projektu, rozpisując szczegółowo akty i sceny poszczególnych elementów zlecenia. Wysoka kreatywność, cierpliwość i dobro klienta są niodłącznym elementem pracy Grzegorza. Bardzo dobrze spisuje się również jako operator kamery.

Edyta

Prezenterka

Szczera, prawdziwa i uśmiechnięta prezenterka która może stać się promieniującą ikoną twojego projektu. Duże doświadczenie w pracy przed kamerą oraz wrodzony dar przeprowadzania wywiadów sprawia, że Edyta jest doskonałą osobą która w medialny sposób poprowadzi Twój biznes przez internetowy świat video.

Tomek

Fotograf Estradowy

Bogate doświadczenie w pracy na scenie i pod sceną. Dziesiątki foto - reportaży z imprez klubowych w Holandii i nie tylko. Tomek znakomicie odnajduje się na zatłoczonych parkietach, by na swoich zdjęciach uchwycić najbardziej emocjonujące momenty Twojego Eventu.

( na następnych slajdach kilka prac Tomka )

Piotrek

Lektor

Niesamowita dykcja, czysta barwa głosu oraz bogate doświadczenie to cechy które wyróżniają Piotrka wśród innych lektórów. Piotrek z pełnym profesjonalizmem wzbogaci Twój projekt o wysokiej jakości Voice Over lub przeczyta Twoją książkę tworząc z niej AudioBooka.

Agata

Menadżer Tańca

Profesjonalna tancerka. Choreografka i zarazem menadżerka taneczna, która z pełnym zaangażowaniem wystąpi na planie Twojego klipu muzycznego lub zaprezentuje Twoją firmę w reklamie. Agata stworzy układ choreograficzny dla Twojego projektu oraz zorganizuje potrzebną grupę tancerzy, oraz tancerek.

( w następnych slajdach kilka zdjęć )

Lucas

Założyciel Look Arts Vision.

Kamerzysta oraz montażysta. Każde nowe zlecenie rozpoczyna się od rozmowy ze mną w celu ustalenia rodzaju i szczegółów pracy takich jak, czas i miejsce realizacji, cena czy też wybór osób wzbogacających projekt z grupy

Vision Stars

 

Kamil

Grafik

​Ta wyjątkowo kreatywna osoba stworzy dla Ciebie wyjątkowe i oryginalne logo. Zaprojektuje plakat, okładkę płyty czy też książki. Stworzy niepowtarzalny wzór na twoją wizytówkę lub zaprojektuje przejrzyste menu dla twojej restauracji.

Baca

Wizualny Artysta

Niesamowity talent. Artysta Grafik Malarz. Przeleje na papier lub namaluje na ścianie każdą grafikę. Doskonale uzupełni Twój Event o element artystyczny bardzo wysokiej jakości. Wystąpi też w teledysku tworząc na jego planie niepowtarzalne Grafiiti. Zmieni Twój pokój w pomieszczenie wypełnione niesmaowitą grafiką którą tworzy za pomocą swoich rąk i farb oraz UWAGA!! pomaluje Twój Samochód w dowolną grafikę !!!

(Na następnych slajdach kilka prac Bacy)

Jakub

Tłumacz

Język polski, język angielski, język holenderski. Żaden z tych trzech języków nie jest dla niego obcy. Dlatego też Jakub z ogromną przyjemnością i zangażowaniem przetłumaczy dla Ciebie i Twojej firmy wszystkie niezbędne teksty.

© Look Arts Vision       creativity       Photo's    Video,s