Oferta Teledyski

Ceny bez ukrytych kosztów. W cenie zawarty koszt paliwa do 100km w jedną stronę  od miejsca naszej siedziby, która znajduje się w miejscowości  Culemborg.  Dodatkowe opłaty za odległość ustalane będą indywidualnie w zależności od odległości.

Teledyski / Klipy muzyczne

One Shot

Teledysk One Shot Video. Składający się z przygotowanego wcześniej po konsultacji ,, strzału video '' ,który w rezultacie zaowocuje jednym długim ujęciem obrazującym Twój utwór muzyczny. Wykonamy kilka prób i wybierzemy najlepsze. W razie konieczności wykonamy kilka prostych cięć, by uzyskać najlepszy możliwy efekt.  Przewidywany czas na planie zdjęciowym to około 2godziny. W cenie klip muzyczny, kilka obrobionych zdjęć oraz pionowa lub inna zapowiedź. Cena 200 Euro

TELEDYSK

Pełnoprawny Teledysk. Ustalamy szczegóły i wymieniamy się pomysłami. W rezultacie spotykając się i tworząc video muzyczne do Twojego utworu. Gdy lokalizacja i warunki pogodowe pozwolą na użycie drona to użyjemy go, bez dodatkowych opłat.  Lokalizacja dowolna. Przewidywany czas to od 5 do 8 godzin. W cenie teledysk, kilka obrobionych zdjęć i wszystkie surowe w formacie jpg oraz zapowiedź pionowa lub inna. Cena za komplet 350 euro.

Teledysk oraz One Shot

W jeden dzień, realizujemy pełnoprawny teledysk zgodnie z ofertą zawartą w Teledyskach oraz One Shot zgodnie z ofertą One Shot. Tym samym realizujemy Twoje dwa utwory muzyczne jednego dnia! W cenie. - One Shot video, Teledysk, zapowiedzi pionowe lub inne do Twoich utworów. Kilka obrobionych zdjęć i komplet surowych w formacie jpg. Cena 500 euro. 

Surowy Materiał

Teraz za dodatkową opłatą możesz otrzymać cały surowy materiał z planu Twojego Teledysku. Wszystkie ujęcia, wszystkie przebitki, wszystkie wpadki wszystkie zdjęcia w formacie jpg oraz RAW służące do profesjonalnej obróbki. Wszystko to, na dowolny użytek!!! Surowy materiał wyślemy pocztą na pendrivie 128GB  na podany przez Ciebie adres. Dodatkowo otrzymasz niespodziankę!! Cena za surowy materiał na pendrivie plus niespodzianka to 200euro.

Uwaga. Wybierając ofertę Teledysk oraz One Shot + Surowy Materiał otrzymasz zupełnie za darmo dowolny Beat z biblioteki VITALSHADOWSBEATS.COM  Unntaged.MP3

lub 50 Euro zniżki na realizacje wokalu w 2De Verdieping Studio! Które znajduje się w miejscowości Hoorn lub na realizacje wokalu w Headless Records w Aalsmeer, lub na realizacje wokalu w Studio Czerń w miejscowości Maassluis

Scenariusz, reżyseria i jego wycena.

Scenariusz, reżyseria i jego wycena.
Jeżeli zależy Ci na nietuzinkowej produkcji przygotowanej pieczołowicie przez nas. Prosimy o zwrócenie na to uwagi podczas kontaktu z nami. Jesteśmy w stanie przygotować scenariusz, zorganizować rekwizyty i odpowiednie zaplecze pomocników i statystów. Dobrać miejsca oraz aranżacje, które pozwolą na wyniesienie Twojego teledysku na wyższy poziom. Profesjonalna charakteryzacja pozwoli zmienić Cię w starego człowieka, zombie czy inną postać, jeśli scenariusz będzie tego wymagać. Cena zależy od długości czasu realizacji oraz kosztów wynajmu sprzętu, miejsc czy personelu.