top of page

Gulbergen zakorkowane przez sanki: policja zamyka dojazd

Śnieżna niedziela ściągnęła tłumy na Gulbergen – najwyższy punkt Brabancji i ulubione miejsce na sanki. Napływ aut był tak duży, że jedyna droga dojazdowa zakorkowała się, a policja zdecydowała o jej czasowym zamknięciu.

Funkcjonariusze tłumaczą, że chodziło o bezpieczeństwo: karetki i wozy straży nie mogłyby sprawnie dojechać na miejsce. Po rozładowaniu ruchu dojazd stopniowo przywracano.

To lekcja na kolejne śnieżne dni: najlepiej wybrać transport publiczny lub organizować wspólne przejazdy. Polskie rodziny z regionu, które chętnie korzystają z górki, proszone są o wcześniejsze planowanie wyjazdu.

Służby zalecają też podstawy bezpieczeństwa na stoku: kaski dla dzieci, sprawne sanki i unikanie stromych odcinków obok dróg. Zimowa zabawa ma sens, gdy nie kończy się na SOR-ze.

Prognozy zapowiadają kolejne epizody śnieżne. Gulbergen z pewnością znów przyciągnie tłumy – oby już bez korków.

Udostępnij artykuł

Comments

Share Your ThoughtsBe the first to write a comment.

CATEGORIES ON THE SITE

We invite you to support us

Home

Film - video production

Photography

Reports from events

Business and business relations

Music videos

Weddings, Holy Communions, etc

Free yourself from Social Media

Blog

contact

We invite you to support our platform via PayPal

contact

0619 530 883

0619 530 883

Donate with PayPal
  • Whatsapp
  • Instagram
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Youtube

© Look Arts Vision      creativity      Photo's     Video 

bottom of page