top of page

Amsterdam-Noord: fala włamań do aut na parkingu

Na parkingu w Amsterdam-Noord w nocy zaatakowano aż 22 samochody. Policja apeluje do właścicieli, aby natychmiast zgłosili szkody – bez zawiadomień skala zjawiska nie będzie widoczna w statystykach, a to utrudnia ściganie sprawców.

Funkcjonariusze zabezpieczyli ślady i sprawdzają monitoring. Włamywacze często polują na to, co zostaje na widoku: elektronika, narzędzia, plecaki. Policja przypomina, by nie zostawiać niczego w kabinie, nawet „na chwilę”.

Dla polskiej społeczności w Amsterdamie to sygnał, by ostrożniej parkować auta dostawcze i prywatne – zwłaszcza wieczorem i nocą, gdy rośnie ryzyko kradzieży. Warto też rozważyć dodatkowe zabezpieczenia i oznakowanie wartościowych narzędzi.

Ubezpieczyciele zwracają uwagę, że brak zgłoszenia na policję może utrudnić wypłatę świadczeń. Dokumentacja zdjęciowa uszkodzeń i listy skradzionych przedmiotów przyspieszają procedurę roszczeniową.

Samorząd rozważa doraźne patrole w miejscach, gdzie w ostatnich miesiącach rosła liczba włamań. Efekty mają być widoczne przy najbliższych publikacjach danych o przestępczości w dzielnicy.

Udostępnij artykuł

Comments

Share Your ThoughtsBe the first to write a comment.

CATEGORIES ON THE SITE

We invite you to support us

Home

Film - video production

Photography

Reports from events

Business and business relations

Music videos

Weddings, Holy Communions, etc

Free yourself from Social Media

Blog

contact

We invite you to support our platform via PayPal

contact

0619 530 883

0619 530 883

Donate with PayPal
  • Whatsapp
  • Instagram
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Youtube

© Look Arts Vision      creativity      Photo's     Video 

bottom of page