VISION BLOG.png

09 - 23 -2021

Brak aktualności. Praca wre ;)

edit: 2021 - 05 - 03

Co nowego w aktualnościach naszej wytwórni?  W zasadzie to jesteśmy pochłonięcie pracą i realizacją zleceń. Szukamy również kreatywnych osób chętnych do współpracy, które zechciały by wesprzeć naszą markę i za jej pomocą pomóc również sobie w realizacji swoich projektów i marzeń. Szukamy stałych klientów oferując przy tym wyjątkową ofertę w abonamencie Look Arts Vision na Wyłączność.  O szczegóły należy pytać kontaktując się z nami w w dowolny sposób.  :) 

edit: 2021 - 03 - 03

edit: 2021 - 01 - 01

Rok 2020 był dla nas ogromnym krokiem w przyszłość. W Przyszłość, która zaczyna się właśnie dzisiaj. Zeszłoroczne inwestycje i inwestycje planowane na rok 2021 przyniosły już i przyniosą jeszcze wyższą jakość i profesjonalizm tylko po to, byśmy byli zadowoleni z wykonanej dla was pracy !  Terminów na styczeń wolnych już nie mamy.  Może coś się zwolnić, jeśli sytuacja z koronawirusem uniemożliwi realizacje kilku projektów. Dlatego zawsze warto pytać, a jak by co, zapraszamy na zapisy na luty. A w lutym walentynki. Wyobraź sobie piękny miłosny film dla Ciebie i Twojej drugiej połówki i zrealizuj go w Look Arts Vision :) Pierwsza para, która zgłosi się po LOVE STORY otrzyma rabat w wysokości 50% na film o długości do 3 minut.  
Jak łatwo zauważyć na stronie internetowej zaszły również zmiany. Dlatego chętnie wsłuchamy się w wasze opinie, by móc przeanalizować co dodać lub odjąć, by witryna była czytelna i przyjazna dla odbiorcy.
Życzymy wszystkim wielu sukcesów i zdrowia w 2021 roku. A sobie życzymy pierwszego zlecenia weselnego, które zrealizowane będzie również w wyjątkowo przyjaznej cenie :)
Pozdrawiamy

W końcu aktualizacja :) Długo niczego nie pisaliśmy bo.... bo byliśmy zajęci filmowaniem i postprodukcją :) Za nami kilka niesamowitych projektów, które zapadną w pamięci na zawsze. Przed nami rzecz jasna następne.  Krótki ten wpis, bo czasu nie ma na wylewanie z siebie emocji :) Robimy to w naszych filmach ! :) Zapraszam więc do oglądania naszych najnowszych teledysków. i do rezerwowania terminów na siebie :)

edit: 2020 - 08 - 11

​Lato w pełni. Praca wre. W naszej Wizji otwarte aktualnie trzy projekty, które powoli ale systematycznie dążą do skończoności :)  W zapasie wolne terminy. Oferta jest nietuzinkowa, ponieważ realizujemy wszystkie wasze pomysły :-) Czy to film miłosny dla Ciebie i Twojej najbliższej osoby. Czy To klip muzyczny. Czy to reklama. Czy pierwsze chwile na basenie Twojej pociechy :) Nasza wizja może się wam przydać w każdym momencie do stworzenia niepowtarzalnej pamiątki cyfrowej, którą będą mogli obejrzeć wasze pra pra wnuki w jakości 4K ;) 

Właśnie przypomniało mi się coś...... Przed wybuchem pandemii organizowaliśmy konkurs motoryzacyjny. Nie został jeszcze sfinalizowany. Pora odnaleźć zwycięzcę i umówić się na termin!

Look Arts Vision jest już gotowy na przyjęcie zlecenia na film weselny. Chętne osoby zapraszam do kontaktu. Z powodu braku wesel w portfolio, pierwsze dwa wesela zrealizujemy z wyjątkowo korzystną ofertą. Działamy w pojedynkę lub w parze w zależności od wymagań i możliwości związanymi z regulacjami epidemiologicznymi.

Przy okazji pragnę wspomnieć że jesteśmy przygotowani na pracę w sterylnych warunkach. Rękawiczki, maska chirurgiczna i płyn dezynfekujący stały się podstawowym elementem naszego wyposażenia i będą stosowane na życzenie klienta. 

Po powrocie z wakacji przejrzyj swoje materiały z telefonu. Są niestabilne? A może są tak różne, że ich łączenie według Ciebie nie przyniesie żadnych efektów. Nic bardziej mylnego. Nasz montażysta stworzy niesamowity kolaż z Twoich nadesłanych materiałów foto video, tworząc wspaniałą wakacyjną pamiątkę, którą będziesz mógł schować głęboko w szufladzie lub podzielić się nią w sieciach społecznościowych. Zapraszamy więc do wakacyjnego kontaktu. Dbajcie o zdrowie, dbajcie o najbliższych i siejcie dobro.

Pozdrawiamy w imieniu całej grupy Vision Stars.

edit: 2020 - 06 - 21

Mało czasu....

Ostatnio jak mantrę powtarzamy w kółko, że mamy mało czasu... oznaczać może to tylko to, że Lookartsvision potrzebuje montażysty.  Ale czy znajdzie się śmiałek, który będzie umieć zrealizować naszą wizję dla naszych klientów? Może być to trudniejsze niż wyrobienie się na czas z projektem :) 

A tak poza tym co u nas.... Teledyski. Przede wszystkim w ostatnim okresie zdecydowana większość zleceń to teledyski dla indywidualnych artystów kultury hip hopowej. Jesteśmy też na jednym z końcowych etapów w postprodukcji pewnej reklamy, dzięki której dowiedzie się jak szybko, sprawnie i nowocześnie znaleźć pracę lub pracownika.  Gdzieś na końcu czasotunelu zaczyna być widać światełko, które zwiastuje nadejście realizacji konkursu motoryzacyjnego, który został ogłoszony i rozstrzygnięty przed wybuchem epidemii strachu. Przez to całe zamieszanie wiele projektów zostało znacznie przesuniętych w czasie, ale nigdy niezapomnianych. Poza filmem z konkursu czekamy jeszcze na realizację filmu dla mieszkającego w Holandii naszego rodaka, wielokrotnego mistrza polski w podnoszenia ciężarów. Dodatkowo obiecany Live koncert z supportu Struktury Czerni, który nie mógł się odbyć z powodu zakazu, jakie światowe władze nałożyły na organizację imprez. Jak cała sytuacja potoczy się dalej? Tego nikt nie wie. Wiemy jednak, że już wkrótce czeka nas spotkanie z pierwszym klientem, dla którego być może zrealizujemy niezapomniany film weselny. Trzymamy kciuki by wszystko poszło zgodnie z planem i by żadne nakazy czy też zakazy nikomu z nas nie pokrzyżowały planów.

Dla zwrócenia uwagi jeśli znajdzie się dobra dusza, to proszę sprawdzić i dać znać co się stanie, gdy w wyszukiwarce google wpiszą państwo ( Polski Kamerzysta w Holandii ) Na naszych komputerach, Lookartsvision wyświetla się na pierwszej pozycji, i jesteśmy ciekawi czy to skutek plików ciasteczkowych, którymi zapełnione są nasze urządzenia, czy może w końcu udało nam się wdrapać na szczyt listy wyszukiwarki wujka google :) 

Zapraszam raz jeszcze do grupy Vision Stars. Osoby w niej znajdujące się są do waszej dyspozycji ! Zapraszamy więc do kontaktu.

edit: 2020 - 05 - 12

Budowa grupy Vision Stars przebiega sprawnie. Zachęcamy serdecznie do wybrania odpowiednich osób dla swojego projektu. Ceny dobierane są indywidualnie. Gwarantujemy profesjonalne podejście i przyjazną atmosferę.  Jeśli posiadasz jakiś talent i chcesz zwiększyć swoje szanse na otrzymanie zlecenia, napisz meila na lookartsvision@gmail.com w temacie wpisaując Vision Stars a w treści wiadmości napisz co nowego możesz wnieść do naszej grupy.  Mile widziany będą młodzi, zdolni montazyści filmowi. 

edit: 2020 - 05 - 06

Szalony czas kwarantanny dobiega końca. Ludzie wychodzą z domów na ulice, zaczynając wracać na swój normalny tor. Po tak długiej przerwie warto rozpocząć coś nowego i zwiększyć swoje szanse na zarabianie pieniędzy. Z tym też Look Arts Vision kieruje swoją najświeższą notke informacyjną do was wszystkich. Na naszej stronie od niedawna dostępna jest do wglądu zakładka STARS. W chwili obecnej uzupełniona jest jedynie jedna notka z moją osobą, czyli z założycielem Look Arts Vision. Wkrótce znajdą się następne osoby. Prezenterzy / Aktorzy / Tancerze.

Jeżeli posiadasz jakiś talent, chciałbyś go rozwijać i co lepsze, zwiększyć swoje szanse na zarobienie przy jego pomocy pieniędzy to właśnie dla Ciebie powstaje grupa Vision STARS.

Vision STARS to miejsce, w którym osoby takie jak ty, chcące zwiększyć swoje szanse na zlecenie, mogą się zaprezentować. A potencjalny klient przy waszej pomocy uatrakcyjnić swój projekt.

Posiadasz talent taneczny lub aktorski? Posiadasz ciekawą dykcję i barwę głosu, która świetnie sprawdza się w tle programów telewizyjnych? Jesteś animatorem, DJem, piosenkarzem, malarzem czy posiadasz inny talent, który ktoś mógłby wykorzystać na swoim Evencie, wzbogacając swój project. Napisz do nas na meila i zgłoś się do naszej grupy Vision Stars. To nic nie kosztuje, a zwiększy twoje szanse na otrzymanie zlecenia. O szczegóły proszę pytać osobiście poprzez Facebooka,  wysyłając e-mail na adres lookartsvision@gmail.com w temacie wpisując Vision Stars lub kontaktując się pod numerem telefonu podanym w dziele kontakt.

edit: 2020 - 03 - 15

Nie ma nudy. Tak w trzech szybkich słowach mogę określić to, co w Look Arts Vision się dzieje. Dobrze, że nie ma nudy, ale obiecałem sobie z początkiem roku zwolnienie tempa i nienakładanie sobie na głowie takich ogromów pracy... No i kto wie. Może poprzez obecną sytuację na świecie chcąc nie chcąc czekać mnie będzie stagnacja i sporo wolnych terminów. Jeśli jednak nic nie będzie się działo na zlecenie, to w planach i tak jeszcze kilka produkcji, które czekają na realizacje. Między innymi laureat konkursu motoryzacyjnego, czy też córka Mistrza polski w podnoszeniu ciężarów oraz Live video z koncertu Struktury Czerni, który obiecałem chłopakom jako zadość uczynienie już dawno temu :)  W głowie jeszcze wiele pomysłów na ciekawe filmy i promocje ciekawych osób. Jednak prawdę mówiąc, bardziej motywuje mnie praca za pieniądzę niż realizacje swoich niedochodowych pomysłów :-) Nie mniej jednak obie formy produkcji video sprawiają mi ogromną satysfakcję i chyba o to w tym wszystkim chodzi !!! 

Przed nami w najbliższy piątek ostatni odcinek pierwszej serii wywiadów Real Talk. Później prawdopodobnie czekać będzie nas dłuższa przerwa w realizacji sezonu drugiego, ponieważ termin nagrywania jeszcze nie został ustalony. 
Dzisiaj mieliśmy nagrywać teledysk w Tilburgu dla chłopaków z podziemnego klimatu jednak z powodu kwarantanny i odrobiny zdrowego rozsądku, który jeszcze nam został, postanowiliśmy przełożyć teledysk na termin bliżej nieokreślony i zostać w domu.
Dużo rapu ostatnio w Look Arts Vision. 
Na stronie internetowej odnośnik do jednego z filmów, który zrealizowałem uczestnicząc w koncie organizowanego przez Passtheblunt w Rotterdamie. Filmów zrobiłem sporo, na stronie link do jednego z nich a na Facebooku i youtube Look Arts Vision znacznie więcej.
Jak już wspominałem dużo Rapu ostatnio w Look Arst Vision. To bardzo cieszy, chciał bym, by ten trend się utrzymał, jednak nie chce zamykać się wyłącznie w tematyce hip hopowej. Osoby zainteresowane realizacją teledysków są mile widziane z każdego gatunku muzycznego, więc wszystkie zainteresowane osoby zachęcam do kontaktu.
W minionym miesiącu zrealizowaliśmy również dwa filmy reklamowe dla ,, Biały Sukces '' Wysokiej jakości firmy księgowej. Jeden film zachęcający do rozliczenia podatku w białym sukcesie został już opublikowany na ich stronach. Drugi czeka jeszcze na premierę.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
To tyle z aktualności w Look Arts Vision na dzień dzisiejszy.
Bądźcie szczęśliwi ! Uważajcie na siebie ! Żyjcie w zdrowiu i siejcie dobro !
Pozdrawiam

edit: 2020 - 02 - 09

​​   Pierwsza aktualizacja strony w 2020 roku.... oznacza to, że moich postanowień noworocznych nie udaje mi się dotrzymać... Pomijając jednak znikomą aktywność na stronie internetowej, oraz zerową na instagramie, muszę przyznać, że dzieje się, dzieje się i to dużo. Wczoraj, premierę miał utwór pewnego młodego ambitnego rapera z Rybnika mieszkający na stałe w Holandii, który już w marcu wydaje swój debiutancki album, do którego miałem okazje stworzyć i stworzyłem video muzyczne do utworu ,, Nocne Myśli '' Link do niego, możecie znaleźć na mojej głownej stronie, a przejdziesz do niej klikając powyżej odnośnik HOME :). Chodź opubublikowana wersja nie jest według mnie najlepsza, ponieważ naszemu klientowi przedstawiłem inną, bogatszą i lepiej dopracowaną wersję klipu ten zdecydował jednak na opublikowanie poprzedniej. I Chwała mu za to w końcu ,, Nasz Klieant nasz pan '' ;)  

  Co jeszcze. Nawiązałem współpracę z pewnym zakładem fryzjerskim w Haarlem ( Dudek meer dan kapper ) Polecam serdecznie, bo człowiek urodził się z darem do pielęgnacji włosów. Dodatkowo atmosfera panujaca wewnątrz salonu sprawia, że człowiek nie tylko wychodzi z niego piękniejszy, ale i zrelaksowany. Wykonałem dla wyżej wymienionego klienta dwa filmy reklamowe, na czym nasza współpraca się nie kończy i już  wkrótce będziemy kontynuować działania poprawiające wizerunek jego i zarazem mojej działalności.

  Real Talk. Projekt przy współpracy z 2de verdieping studio. Cykl wywiadów z artystami mieszkającymi głównie na terenie Holandii.  Wkrótce nasze studio odwiedzą też osoby z Niemiec  i innych Eurospejkich krajów. Jednak póki co, światło dzienne ujrzały już 3 pierwsze odcinki, a kolejne są już nagrane i czekają tylko na realizacje. 

 Była też Wielka Orkiestra Świątesznej Pomocy. Wspierałem sztab w Amsterdamie, dla którego przygotowałem kilka zdjęć, oraz dwa filmy. Jeden pod własnym godłem Look Arts Vision jeden dla i pod patronatem P-TV.NL

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W najbliższej przyszłości czekają nas kolejne nagrywki Real Talk, kolejne publikacje serii oraz realizacja wielu pomysłów.

Film reklamowy dla Białego Sukcesu. Będzie to nie lada wyzwanie, któremu na pewno dumnie stawimy czoła!!

W dalszym ciągu trwa konkurs motoryzacyjny, w którym to wylosowana osoba wygra dzień zdjęciowy, którego owocem będzie prezentacja jego samochodu. Losowanie oraz wyniki już 16go Lutego i w chwili obecnej mamy 8 zawodników. 

 Planów i pomysłów mnóstwo jednak czasu na realizacje niewiele. Dlatego rozsądnie i powoli Look Arts Vision stawia kolejne kroki ku temu, by tworzenie dla was filmów było coraz przyjemniejsze a publikowane produkcje coraz doskonalsze.

edit: 2019 - 12 - 31

​   To już koniec. Nie będę podsumowywać 2019 roku, bo był to rok pełen nauki. Rok, w którym ilość zdobytego doświadczenia przerosła moje oczekiwania. Jeśli chodzi o jakieś postanowienia noworoczne, to raczej ich nie mam :). Częściej muszę zaglądać na stronę internetową i ją uaktualniać, nie wspominając już o Instagramie, na którym moja aktywność praktycznie nie istnieje. Cały czas nie wiem, czy to dobrze, czy źle... Przecież wszędzie gdzieś może czaić się potencjalny klient :) Tak więc może to będzie moim postanowieniem noworocznym. Większa aktywność na instagramie :D hahaha. Palić papierosów nie pale, alkoholu łykam tyle, co kot napłakał, więc za bardzo nie muszę postanawiać, że od nowego roku rzucę to czy tamto :) Zdecydowanie dalej będę brnąć w przód i poprawiać jakość swoich produkcji. A w tym temacie czeka mnie i to już w pierwszych dwóch tygodniach naprawdę dużo, gdyż w skład moich narzędzi pracy dojdzie jeden nowy bardzo istotny element. Nie będę spojlerować, więc nie zdradzę tajemnicy, ale uwierzcie mi że gdy złapie w ręce wyżej wymienioną rzecz, wszystko stanie się lepsze :)

   W przeciągu ostatnich 12 miesięcy wykonałem kawał roboty. Większość moich prac można znaleźć na facebooku Look Arts Vision, część tutaj na stronie internetowej, część na youtube. Warto zajrzeć, bo tematyka jest bardzo obszerna i każdy na pewno znajdzie coś, co go zainteresuje. Rok 2020 będzie równie aktywny, choć mam chęć nieco zwolnić. Zbyt mało czasu na odpoczynek przy takim natężeniu pracy, zbyt mało czasu dla rodziny gdy w głowie niedokończone projekty. A rodzina najważniejsza. Pamiętajcie. Mimo to w styczniu czeka nas publikacja pierwszych dwóch odcinków nowego, niezależnego programu Real Talk z bardziej i mniej kontrowersyjnymi postaciami oraz "nagrywka" kolejnych jego części. Mam głębokie przeczucie, że wkrótce uda nam się osiągnąć jakość i formę, która spodoba się widzom. Rzecz jasna wybieram się również na WOŚP wesprzeć przy tym sztab mieszczący się w Eindhoven, by zrobić dla nich i dla całej akcji coś dobrego :) Dodatkowo zapowiada się pod koniec stycznia nagrywka klipu muzycznego, potocznie zwanego teledysk ;) dla pewnego młodego ambitnego artysty mieszkającego tutaj w Holandii. Luty i kolejne miesiące też będą obfitować w wiele doświadczeń i przygód, tak więc bądźcie ze mną!! wspierajcie i dopingujcie, bo nie macie pojęcia jakie to ważne by brnąć w przód i się nie poddawać :)

Wszystkiego dobrego dla was wszystkich trzymających kciuki za moją  Vision !! 

Do zobaczenia już za rok ;)

edit: 2019 - 11 - 14

​Rok 2019 dobiega końca. Przed świątecznymi porządkami chciałoby się odpocząć. Jednak Look Arts Vision nie ma czasu na odpoczynek :)  Co chwilę jakieś wydarzenia. Co chwilę jakieś nowe pomysły i plany :) Co więc wydarzy się jeszcze w tym roku? Już w najbliższą niedzielę ( patrz datę edycji posta ) Ostatnie w tym roku zawody wędkarskie Spinning Dutch Adventure. Tym razem do wygrania ŁÓDŹ więc będzie się działo. Dodatkowo przede mną jeszcze kolejny Benelux News. Relacja z jakiegoś dnia fitness gdzieś w Belgii ( wybaczcie brak precyzji :-)   ) połączona z produkcją programu Power Talk dla P-tv.nl. Dodatkowo gdzieś tam w planie jest wywiad z pewnym znanym fryzjerem oraz nowy program dla P-tv pod tytułem P-tv Travel, w którym to wraz z naszą prezenterką będziemy cyklicznie pokazywać naszym widzom ciekawe i piękne miejsca, które skrywa Holandia. Dodatkowo 7 grudnia dzień po odwiedzinach Mikołaja w Polsce, Look Arts rusza na nagrywkę pierwszych dwóch odcinków programu Show Your Skills, w którym to undergroundowi artyści z różnych stylów muzycznych będą mogli zaprezentować swoją twórczość oraz opowiedzieć o swojej drodze przez muzykę. 
Dodatkowo zaczęliśmy redagować i publikować informacje na nowej stronie internetowej www.p-tv.nl Więc można by rzec, że z drzewa naszej wizji wyrasta nowa reporterska gałąź. Jak będzie wyglądał rozwój dziennikarski naszej platformy?Śledź na bierząco by się przekonać ;)

Dużo tego P-tv w Look Arts. A może dużo Look Arts w P-tv :) Tak czy inaczej dobra współpraca na wysokim poziomie zawsze mile widziana!

Tak więc dzieje się sporo jak na ostatnie kilka tygodni 2019 roku. Co nakręcę w sylwestra? Nie wiem. Może nic :) Jedyne co wiem to fakt, 
 że na początku 2020 roku startować będzie Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, do której Look Arts Vision dołoży swoją cegiełkę.